До 2020 року Adobe повністю припинить поширення і випуск оновлень для Flash Player.

До 2020 року Adobe повністю припинить поширення і випуск оновлень для Flash Player.

Про це повідомляється в блозі компанії.

Як заявили в Adobe, Flash Player стає менш потрібним після появи HTML5, WebGL і WebAssembly.

«Навколо Flash створилися цілі індустрії — ігрові, освітні та відео. Ми продовжимо підтримувати Flash до кінця 2020 року, щоб дати всім користувачам і компаніям можливість перейти на інші технології», — пояснили в компанії.

Цю пропозицію підтримали партнери Adobe, в тому числі Apple, Facebook, Google, Microsoft і Mozilla. Як зазначили представники Microsoft, компанія перестане включати в свої продукти Flash Player за замовчуванням до 2019 року, а до 2020 року видалить його з усіх підтримуваних версій Windows.

У Google підкреслили, що відмовилися від автоматичного запуску Flash-елементів в браузері Google Chrome наприкінці 2016 року, бо частка користувачів, яким відвідують сторінки, потребують встановлення Flash Player, різко знизилася і на сьогодні становить 17%. Тепер компанія поетапно повністю відмовлятиметься від Flash Player.

Раніше повідомлялось, що у компанії Microsoft визнали програму Paint застарілою та вирішили прибрати її з комплектації Windows. Але пізніше компанія повідомила, що «побачила неймовірну підтримку і ностальгію за Paint» і пообіцяла зберегти програму в Windows.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: