Адвокат російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова Юрій Грабовський не бачить юридичних підстав для обміну його підзахисного, а також іншого підозрюваного на Євгєнія Єрофєєва на ув’язнену в Росії українку Надію Савченко.

Про це він заявив після засідання суду у справі спецпризначенців в коментарі Громадському.

«Наші московські колеги широко розрекламували свій візит і проведення незрозуміло з ким переговорів в Україні. Ми на жаль чи на щастя взагалі не в курсі переговорів, які веде українська сторона на даному етапі. Я наполягаю, що юридичних підстав і юридичної можливостей обміну на даному етапі немає», – сказав він.

При цьому Грабовський зазначив, не може погодитись на обмін на Савченко з метою відбування неї покарання в Україні.

«Якщо адвокати Савченко готові невинну людину, за їхньою версією, перевести з Росії в Україну для відбування покарання, це право кожного адвоката займати таку позицію. Ми вважаємо, що це неправильно. Якщо сторона захисту наполягає на невинності, як можна погоджуватися на обмін для відбування покарання?», – підсумував він.

Раніше адвокат українки Ніколай Полозов зазначив, що наразі йдеться саме про обмін Савченко на російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова та Євґєнія Єрофєєва.

/Фото Громадське

Поділитись: