Життя

Адвокат екс-беркутівця: Аброськін мав зброю, але не стріляв

Життя/Адвокат екс-беркутівця: Аброськін мав зброю, але не стріляв
Зберегти
Вигляд

Адвокат екс-беркутівця Павла Аброськіна запевняє, що його підзахисний не використовував зброю проти протестуючих під час Евромайдану.

«Павло казав, що він отримував зброю, як всі правоохоронці, і чітко повідомив, що зброю не застосовував. І це, факт використання зброї, недоведений. І не доведено що він знаходився саме там», - сказав адвокат в ефірі Громадського.

Також, адвокат стверджує, що відео-реконструкція з Аброськіним не є доказом у справі його злочинів, а три окремих експертизи показали протилежні речі

«Прокуратура дійсно провела портретознавчу експертизу, але зовсім не з цього портрету. Там було інше фото. Разом з тим, стороною захисту також дві експертизи було проведено і це відео. Це відео це формування громадської думки, оскільки у який спосіб ідентифікувати Аброськіна, якщо три експертизи які кажуть протилежні речі. Якщо ми пригадаємо допити потерпілих, коли ми задаємо питання їм, з чого ви взяли, що Аброськін був на місці подій, всі як один кажуть – є відео», – впевнений адвокат.

Пов`язані новини