УКРАЇНА

Адвокат екс-беркутівця Добровольського просить суд зняти з підзахисного електронний браслет

УКРАЇНА/Адвокат екс-беркутівця Добровольського просить суд зняти з підзахисного електронний браслет
Зберегти
Вигляд
lead

У Подільському райсуді Києва розпочалося підготовче засідання у справі проти екс-командира 1-ї роти київського батальйону «Беркут» Михайла Добровольського.

Про це повідомляє кореспондент Громадського із зали суду.

Справа стосується нападу на представників «Автомайдану» у січні 2014-го на вулиці Щорса та на Кріпосному провулку у Києві.

Адвокат Добровольського звернувся до суду з проханням розглядати справу колегією з трьох суддів, а не одного, оскільки, на його думку, справа є політичною.

«Вважаємо цю справу політичною, а не кримінальною. На суд можливий політичний тиск», – сказав адвокат.

Крім того, адвокат також вважає, що запобіжний захід у вигляді носіння електронного браслету має бути знятий, оскільки Добровольський «вже рік його носить, з'являється в суд і не порушує запобіжний захід».

У відповідь прокурор наголосив на необхідності запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання, носіння електронного браслету і зобов'язання не покидати межі Київської області.

Крім того, адвокат підозрюваного просить викликати в суд в якості свідків екс-командира київського «Беркуту» Сергія Кусюка та Петра Федчука, колишнього заступника начальника міліції Києва. Вони обидва знаходяться у розшуку.

Пов`язані новини