Адвокат колишнього депутата Сергія Пашинського Андрій Федур заявив про те, що прокурор не надав нових доказів у справі про стрілянину після поновлення провадження у 2019 році.

«З моменту закриття справи у 2017 році за відсутності складу злочину до поновлення провадження та оголошення підозри у 2019 році, жодних нових доказів проти Пашинського не здобули», — про це в ефірі програми «Нині вже» на hromadske сказав адвокат Андрій Федур. 

Він додав, що 9 жовтня має відбутися судове засідання, на якому оголосять повний текст судового рішення.

«Тільки завтра я дізнаюся, чому суд визнав обґрунтованою підозру, чому визнав наявність якихось ризиків. При тому, що прокурор жодних доказів не подавав. Тоді ми будемо бачити, що є в рішенні суду», — зазначив захисник Пашинського.

Федур запевнив, що подаватиме апеляцію на рішення суду щодо взяття Пашинського під варту на два місяці, до 4 грудня без права внесення застави.

Нагадаємо, Пашинського підозрюють у заподіянні тілесних ушкоджень. Йдеться про інцидент зі стріляниною, що стався в грудні 2016 року в одному з сіл Київської області — тодішній депутат прострелив ногу чоловіку, який начебто намагався напасти на депутата зі скляною пляшкою.

Згодом Пашинський змінив свідчення і підтвердив, що стріляв стоячи, хоча до цього говорив на допиті, що стріляв після того, як його повалили на землю.

У серпні 2017-го ГПУ закрила справу, але нещодавно її поновили. 7 жовтня колишнього народного депутата взяли під варту на два місяці, до 4 грудня без права внесення застави.

Поділитись: