Адвокат російського ГРУшника Євгенія Єрофєєва Оксана Соколовська в коментарі Громадському заперечила будь-які зв'язки з ФСБ Росії.

«Я була єдиним адвокатом Єрофєєва увесь період від його затримання і обміну. В мене нема ні з ким ФСБ зв'язку, в мене не було інформації навіть про обмін, в мене не було інформації про переведення мого підзахисного в СІЗО перед обміном, якби я мала якісь контакти, я б цю інформацію знала, це чергова спроба дискредитувати мене як адвоката на території України», – сказала Соколовська.

Валентин Рибін, адвокат Алєксандрова також заперечує контакти з будь-якими спецслужбами.

«З ФСБ я ніколи не контактував, контактів зі спецслужбами жодними я не мав. Єдиний, з ким я контактував – це Олексій Грубий – консул РФ в Україні щодо правової можливості обміну мого підзахисного. Ця людина відома, вона ходила на всі процеси за участю Алєксандрова і Єрофєєва. Так що це Петро Олексійович – занадто», – сказав Рибін.

Раніше на прес-конференції президент Порошенко сказав, що «адвокати ГРУшників координували свої дії з ФСБ і затягували справу».

Нагадаємо, 25 травня льотчицю Надію Савченко обміняли на російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова та Євгенія Єрофєєва.

Поділитись: