Життя

Адвокат ГРУшників: Ми намагатимемось привезти свідків захисту до Києва

Життя/Адвокат ГРУшників: Ми намагатимемось привезти свідків захисту до Києва
Зберегти
Вигляд

Голосіївський районний суд Києва викликає на допит у справі російських спецназівців Євгєнія Єрофєєва та Алєксандра Алєксандрова свідків захисту з так званої «ЛНР» і представників Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню на Донбасі від російської сторони.

Таким чином суд не задовольнив клопотання адвоката Єрофєєва Оксани Соколовської про допит цих свідків в режимі відеоконференції і вирішив викликати їх до Києва, передає «Інтерфакс-Україна».

Пізніше, адвокат російського спецпризначенця Алєксандрова Валентин Рибін підтвердив в ефірі Громадського, що адвокати намагатимуться привезти бойовиків так званої «ЛНР» до Києва, де ті матимуть свідчити в якості свідків.

«Суд прийняв рішення видати захисту повістки щодо виклику свідків. Ми намагатимемось забезпечити явку цих свідків до Києва. Наступне засідання відбудеться в понеділку», — сказав Рибін.

Раніше Соколовская аргументувала необхідність дистанційного допиту свідків захисту з «ЛНР» загрозою їхньому життю на території України.

В свою чергу прокуратури заявила, що протестує проти проведення допиту свідків у режимі відеоконференції, оскільки побоювання адвоката не підтверджені.

«Суд сьогодні чітко зазначив, що можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції з непідконтрольною територією неможливе, оскільки українські суди там не функціонують», – сказала Соколовська по завершенні засідання.

Що стосується виклику на допит двох представників СЦКК від російської сторони Чєпрасова і Літвіненко, то адвокат сказала, що вони також будуть викликатися повістками, і якщо у них буде можливість, то вони приїдуть особисто, оскільки вони є офіційними особами і на законних підставах можуть перетинати кордон України.

Нагадаємо, що на сьогоднішньому засіданні суду зачитали пояснювальні рапорти бойовиків так званої «ЛНР» щодо боєзіткнення під Щастям.

Пов`язані новини