ENRU

Адвокат Курбедінов отримав премію правозахисної організації Front Line Defenders

Data?1495804077
Адвокат Еміль Курбедінов Фото: «КримSOS»

У Дубліні міжнародна правозахисна організація Front Line Defenders вручила кримськотатарському адвокату Емілю Курбедінову премію для правозахисників в небезпеці за 2017 рік.

Про це йдеться на сайті організації.

Правозахисники відзначають, що Еміль Курбедінов вже кілька років документує обшуки, які російські служби безпеки проводять в Україні. 

«З моменту окупації Криму Російською Федерацією Еміль відстоює права та інтереси кримських татар — переслідуваної етнічної групи — та права журналістів і громадських активістів», — йдеться у статті.

Під час вручення премії Еміль Курбедінов сказав:

«Коли ми захищаємо політичних в'язнів і переслідуваних активістів, ми протистоїмо системі, в якій немає надії на справедливий суд. Домогтися виправдання моїх підзахисних практично неможливо, але тим не менш, я можу показати, що не залишу їх, незважаючи на небезпеку».

Раніше повідомлялося про те, що Еміль Курбедінов потрапив у фінал премії Front Line Defenders для правозахисників в небезпеці 2017.

Нагадаєм також, що у січні цього року суд Сімферополя арештував адвоката Курбедінова на 10 діб.

Адвоката звинуватили через опублікований запис у соцмережі «VK» у 2013 році, в якому був розміщений матеріал організації «Хізб ут-Тахрір».

Пізніше Еміля Курбедінова звільнили з-під варти.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram