УКРАЇНА

Адвокат Насірова: Ми не виключаємо нової підозри і нового затримання

5 березня, 2017 15:20
УКРАЇНА/Адвокат Насірова: Ми не виключаємо нової підозри і нового затримання
Зберегти
Вигляд
Захист голови Державної фіскальної служби Романа Насірова не виключає оголошення нової підозри і нового затримання з боку звинувачення.

Захист голови Державної фіскальної служби Романа Насірова не виключає оголошення нової підозри і нового затримання з боку звинувачення.

Таке припущення зробив один з адвокатів відстороненого голови ДФС Олександр Лисак, передає кореспондент Громадського.

«У разі, якщо суд сьогодні не відбудеться, а термін тримання під вартою спливає о 23:30, то ми не виключаємо, що буде нове затримання і нова підозра. Ми до цього будемо теж готові, будемо знаходитися разом з Романом», – сказав він.

Наразі, за словами адвокатів, до Насірова приїхали лікарі, яких викликала його дружина. Вони чекають, коли прокурори дозволять їм зайти до зали суду.

Наразі в суді триває перерва через те, що адвокати Насірова оголосили відвід судді. При цьому, джерела в САП повідомили Громадському, що затягується обирання судді для вирішення питання відводу.

Вчора, 4 березня, суд оголосив перерву в розгляді справи.

Пізніше стало відомо, що Насірова із зали суду направили у лікарню «Феофанія», де раніше представники НАБУ вручили йому підозру.

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

Це відбувалось у рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Як повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, за даними слідства, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини