Політика

Адвокат Небесної сотні: Спецроти «Беркуту» на Майдані не було

Політика/Адвокат Небесної сотні: Спецроти «Беркуту» на Майдані не було
Зберегти
Вигляд

Адвокат Небесної Сотні Віталій Тітич заявляє, що не було так званої спецроти «Беркуту» підч ас розстрілів активістів на Майдані.

Про це він заявив під час засідання антикорупційного комітету.

«Група, яку формулюють як рота «Беркуту» - її не існувало. Були окремі особи, зв'язані по службі під керівництвом Дмитра Садовника. Ніякої роти, в розумінні підрозділу правоохоронних органів, там не було. Це доказано слідством», – наголосив він.

Він наголосив, що ці особи мали конкретне завдання «знищити якомога більшу кількість людей», що підпадає під визначення «тероризму». У зв’язку з цим зараз слідство буде доповнювати обвинувачення цією статтею, зокрема проти екс-беркутівців.

За словами Тітича, на ранній стадії протестів відбувалася навмисна радикалізація протестів. З цією ж метою відбувалися із вбивства правоохоронців, яких за час протестів було бито 17, поранені – близько 150.

«Вбивства правоохоронців, абсолютно необґрунтовані та невмотивовані на першій стадії радикалізації – зрозуміло чому і з якою метою були здійснені. Слідство по вбитим міліціонерам було в МВС і до останнього часу, що з ним відбувалося – невідомо», – повідомив він.

/Олександра Комісарова, Олександр Шпигунов

Пов`язані новини