Життя

Адвокат перервав допит ГРУшника Алєксандрова стороною обвинувачення

Життя/Адвокат перервав допит ГРУшника Алєксандрова стороною обвинувачення
Зберегти
Вигляд

Адвокат російського спецпризначенця Алєксандрова Валентин Рибін екстрено перервав судовий допит свого підзахисного.

Під час допиту стороною обвинувачення Рибін підійшов до ГРУшника і декілька секунд перемовлявся із ним пошепки, повідомив кореспондент Громадського.

Після цього затриманий Алєксандров відмовився давати будь-які свідчення, посилаючись на 63 статтю Конституції України, що надає йому право не давати свідчення після відповіді на незначну кількість питань.

Перед цим російський спецпризначенець заявив, що перебував на окупованій території Луганської області як санітар-медик так званої «народної міліції ЛНР».

«Поїхав у Луганськ, тому що була необхідність у «спеціалістах». Прибув на КПП військової частини в Луганську, потім пішов на співбесіду», – сказав Алєксандров.

Водночас, Алєксандров відмовився повідомити суду, звідки він нібито володіє навичками медика-санітара, оскільки за його ж свідченнями, у нього немає жодної медичної освіти.

Згодом сторона обвинувачення подала клопотання щодо залучення додаткових доказів щодо справи. «Це зумовлено тим, що Алєксандров і Єрофєєв повністю змінили свої свідчення від тих, які вони давали раніше», – аргументував прокурор Німченко.

В свою чергу, сторона захисту заперечує залучення цих матеріалів до справи. Адвокат Рибін заявив, що ці доказів не стосується даного провадження. Суд вирішив лише частково залучити відповідні матеріали. Суддя Микола Дідик аргументував це рішення тим, що більшість представлених доказів не є предметом дослідження.

Перед цим в Голосіївському райсуді Києва прокурори допитали затриманого на Донбасі російського спецпризначенця Єрофєєва, який заявив, що йому не доводилося вбивати, однак дії бойовиків на Донбасі не вважає злочинами.

На засіданні планувалось допитати свідків захисту – російських військовослужбовців з СЦКК. Однак вони, не з’явились на засідання. За словами адвокатів, їх не відпустило керівництво.

На попередньому засіданні були зачитані пояснювальні рапорти бойовиків так званої «ЛНР». Крім того, суд відмовив адвокатам російських спецпризначенців Алєксандрова і Єрофєєва щодо допиту бойовиків так званої «ЛНР» у режимі відеоконференції через програму Skype.

Нагадаємо, раніше судді Миколі Дідику, який веде справу російських ГРУшників Єрофеєва та Алєксандрова, надали охорону після того, як у Голосіївському суді Києва влаштували пожежу у його кабінеті.

Пов`язані новини