У слідчому ізоляторі окупованого Сімферополя містяться майже 2500 осіб, хоча він розрахований на утримання 1100 осіб.

Про це розповів адвокат Ніколай Полозов, який захищає інтереси заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза.

«Ізолятор тимчасового утримання на території півострова працює тільки один в Сімферополі. Він розрахований на 1100 людей, зараз в ньому містяться майже 2500 осіб. Люди сплять по черзі. Враховуючи, географічне положення Криму, там влітку дуже жарко, нестерпно», – розповів Полозов на прес-конференції, передає «Інтерфакс-Україна».

За словами Полозова, серед ув'язнених в Сімферопольському ізоляторі є мусульмани, але «та баланда, яка вариться там, робиться на основі свинячого жиру». Як відомо, релігія ісламу забороняє її адептам їсти, зокрема, свинину.

Полозов також повідомив, що адвокатам, громадським захисникам, родичам затриманих потрапити в будівлю ізолятора практично неможливо. «Сам факт потрапляння під варту в Криму – це вже істотне випробування для людини, яке, на мій погляд, необхідно прирівнювати до тортур. Це може зробити лише моніторингова місія, яку в Крим не пускають», – пояснив адвокат.

Нагадаємо, вчора Полозов в ефірі Громадського розповів, що українська влада повинна забезпечити міжнародну гласність суду над Чийгозом, якого незаконно утримують у слідчому ізоляторі окупованого Криму.

 

Поділитись: