Життя

Адвокат Савченко: Всі зусилля спрямовані на звільнення Надії через політичний тиск на Росію

Життя/Адвокат Савченко: Всі зусилля спрямовані на звільнення Надії через політичний тиск на Росію
Зберегти
Вигляд

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Ілья Новіков в ефірі Громадського озвучив прогноз та очікування щодо вироку своїй підзахисній.

«Там не було жодного сюрпризу, який нас здивував би. Обвинувачення запросило для Надії 23 роки покарання і 100 тисяч доларів штрафу за те, що вона начебто перетнула російський кордон. Ми не сподіваємося, що суд винесе вирок, який би дуже відрізнявся від цього. Може 22 роки, може 20, а може навіть 17. Це не робить ніякої різниці ні для нас, ні для Надії», — сказав адвокат.

Крім того він розповів про подальші кроки захисників після оголошення вироку Савченко.

«Всі наші заходи спрямовані зараз на те, щоб через міжнародну підтримку, через певний політичний тиск на керівництво Росії, дістати Надію раніше, ніж збіжить будь-який з цих строків, що визначить суд. Ми фокусуємося з колегами на співпраці і обміні інформацією з дипломатичними службами України, а також з тими західними дипломатами, які спостерігають за процесом, які доповідатимуть своїм МЗС, що там було на процесі», — сказав Новіков.

Нагадаємо, у російському Донецьку оголошують вирок українській льотчиці Надії Савченко. Суддя оголосив перерву до 10 ранку 22 березня.

/фото facebook.com/Ilya.S.Novikov/

Пов`язані новини