Адвокат Ніколай Полозов у коментарі Громадському заявив, що вважає підробний лист начебто від Порошенко, який був переданий Надії Савченко, спецоперацією російських спецслужб.

«Очевидно, що той, жест, що Савченко показала на суді, попав точно в яблучко, викликав істерику у Кремлі. Ми спостерігали спецоперацію російських спецслужб по дискредитації Савченко. Ця дискредитація могла вдатися, але не вдалася. Савченко завершила сухе голодування. Ціль пранкінгу не була досягнута», – сказав Полозов.

«Особливість пранкерів – вони працюють на російську владу, це такі чекістські, ФСБшні підрядчики, вони вважають, що приносять своїй батьківщині користь. Вони ненавидять Україну, ненавидять Савченко», – сказав Полозов.

В свою чергу, він пояснив, чому Савченко відмовилася від сухого голодування.

«Вона пояснили причини закінчення сухого голодування. Це те, що суд виконав її умови і зменшив срок винесення вироку до мінімума», – сказав Полозов.

Проте Савченко може поновити сухе голодування після винесення вироку, зазначив він.

Консули працюють над тим, що українські лікарі відвідали Савченко, проте російська сторона їх не допускає, зазначив адвокат.

Нагадаємо, напередодні Фейгін заявив, що рішення перейти на воду і дитячі суміші Савченко прийняла після того, як отримала лист від українського президента, який обіцяв зробити все можливе для її обміну.

Разом з тим, лист Порошенка до Савченко виявився підробкою, заявили згодом адвокати.

Раніше Порошенко заявив, що готовий скористатися своїм конституційним правом і обміняти утримувану в РФ українську льотчицю Надію Савченко.

Як відомо, Надія Савченко 3 березня оголосила сухе голодування. Водночас, українських лікарів не пускають на територію Росії для огляду Савченко.

Суд оголосить вирок Савченко 21-22 березня.

/фото Громадське/

Поділитись: