Заарештованому в анексованому Криму українцю Євгену Панову призначили адвокатку Ольгу Полозову, яка може працювати на ФСБ.

Про це в ефірі Громадського сказала координаторка «Кримської правозахисної групи» Ольга Скрипник.

«На сьогодні адвокат від родини досі не має доступу, він не може потрапити зараз до Панова. Також є так звана призначена адвокатиня, це Полозова Ольга. Але вона не відповідає на дзвінки і ми побоюємося, що вона більше представляє інтереси ФСБ, а не Панова», – сказала Скрипник.

За її словами, до Панова застосовувалися тортури.

«Сьогодні його родичі говорили про те, що кілька днів його катували, є докази цих катувань. Це електричний струм, пакет на голову, залякування сексуальним насильством», — зазначила правозахисниця.

Раніше в анексованому Криму захисникам Євгена Панова, якого російські спецслужби називають «диверсантом» і звинувачують у підготовці терактів на півострові, надали документ про те, що Панов нібито відмовляється від послуг адвоката.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович, 1977 року народження, житель Запорізької області.

У четвер підконтрольний окупаційній владу Криму суд Сімферополя обрав Панову запобіжний захід у вигляді 2 місяців арешту.

Разом з тим, правозахисники не мають доступу до затриманого Панова.

Крім того, за словами адвоката затриманого українця Ярослава Гришина, Панову нав’язали так званого адвоката, який діє в інтересах ФСБ, допомагаючи «вибивати зізнання».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile