УКРАЇНА

Адвокати «беркутівців» виступали радше захисниками Януковича – адвокатка родин Небесної Сотні

2 грудня, 2016 23:39
УКРАЇНА/Адвокати «беркутівців» виступали радше захисниками Януковича – адвокатка родин Небесної Сотні
Зберегти
Вигляд
Таке припущення можна зробити, судячи з лінії поведінки захисників «беркутівців» під час допитів Януковича і Шуляка.

Судячи із допитів екс-президента України Віктора  та колишнього командувача Внутрішніми військами України Станіслава Шуляка у справі про вбивства на Майдані, обвинуваченими в якій виступають п'ятеро колишніх співробітників спецпідрозділу «Беркут», адвокати «беркутівців» виступали радше як захисники Януковича, ніж своїх підзахисних.

Таку думку в ефірі Громадського висловила адвокатка родин Небесної Сотні Вікторія Дейнека.

«Коли з’являлись такі питання захисту на допитах Януковича і Шуляка, то було очевидно, що вони будуть себе вигороджувати, і це буде, явно, не на користь «Беркуту». Можемо припустити, що, напевно, вони є в якійсь мірі є по цих питаннях є адвокатами більш Януковича, ніж беркутівців», – сказала вона.

За словами адвокатки, таке припущення можна зробити, судячи з лінії поведінки захисників «беркутівців».

«Їм, як нашим колегам-адвокатам, є відомо, що пом’якшуючою обставиною є виконання злочинних наказів, а ці допити зробили винними «Беркут», – підсумувала вона.

Раніше під час допиту колишній командувач Внутрішніми військами України Станіслав Шуляк підтвердив, що віддав наказ задіяти на Майдані підрозділ «Омега» 18 лютого 2014 року.

На засіданні 28 листопада допитали екс-президента України Віктора Януковича в якості свідка у цій справі через відеозв'язок з обласного суду Ростова-на-Дону. 

Детальніше про допит екс-президента Януковича у справі про вбивства на Майдані читайте в онлайн-трансляції Громадського.

Пов`язані новини