Адвокати відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова заявили відвід судді.

Адвокати відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова заявили відвід судді.

Про це повідомляє кореспондент Громадського с зали суду.

Перед цим сам Насіров вимагав допитати всіх членів медичної комісії, які дійшли висновку, що він може бути доставлений до суду.

«Я не пам'ятаю 9 осіб — членів комісії. Але я б хотів, щоб вони всі прийшли і пояснили як вони дійшли такого висновку», — сказав він.

Суд відмовив в клопотанні адвокатів допитати всіх 9 членів комісії, після цього адвокати назвали суддю упередженим та заявили про відвід.

Насіров таке рішення підтримав, прокурори висловилися проти.

Після цього суддя повинен передати справу слідчому судді, який повинен винести рішення про відвід.

Як сказав Громадському суддя, 5 березня нема чергового слідчого судді, але при цьому процесуально, строк тримання Насірова під вартої спливає.

Тому, якщо не знайдеться суддя, Насірова о 23 годині відпустять.

Вчора, 4 березня, суд оголосив перерву у розгляді справи.

Пізніше стало відомо, що Насірова з зали суду направили у лікарню «Феофанія», де раніше представники НАБУ вручили йому підозру.

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

Це відбувалось в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Як повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, за даними слідства, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: