Захист також планує оскаржити рішення Солом'янського районного суду про обрання Насірову запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Адвокати відстороненого глави Державної фіскальної служби Романа Насірова мають намір домогтися його переведення з Лук'янівського СІЗО до «Феофанії», мотивуючи це тим, що Насірова, за їх словами, досі не виписали з лікарні.

Крім того, захист планує оскаржити рішення Солом'янського районного суду про обрання Насірову запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Про це заявив один із захисників Андрій Кузьменко, повідомляє УНІАН.

Також він висловив сумнів, що в Насірова є необхідні для внесення застави 100 млн грн і додав, що глава ДФС не буде вносити заставу до рішення Апеляційного суду.

«У нас є 5 днів, щоб оскаржити ухвалу Солом'янського суду. Як мені відомо, гроші наразі вносити не будуть. Насіров висловив бажання оскаржувати ухвалу суду в апеляційному порядку», – сказав він.

Нагадаємо, що в ніч на 7 березня Солом’янський районний суд міста Києва заарештував Насірова на 60 днів з можливістю внести заставу в 100 млн гривень. 

Із зали суду Насірова провели до автівки НАБУ та відправили у Лук'янівське СІЗО. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Главі ДФС Насірову обрали запобіжний захід: як це було. 

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

Це відбувалося в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Як повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, за даними слідства, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

Зазначимо, що згідно з декларацією Насірова, він тримає готівкою 1 млн 160 тис доларів, 450 тис євро і 4 млн 350 тис гривень. Крім того, 1 млн 677 тис 638 гривень Насіров тримає в «Банку Богуслав». 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: