УКРАЇНА

Адвокати родин Небесної сотні просять не блокувати суд

28 листопада, 2016 09:49
УКРАЇНА/Адвокати родин Небесної сотні просять не блокувати суд
Зберегти
Вигляд
Захист родин Небесної сотні просить не блокувати суд, де має відбутися засідання у справах вбивств активістів Євромайдану, на якому допитають екс-президента України Віктора Януковича.

Захист родин Небесної сотні просить не блокувати суд, де має відбутися засідання у справах вбивств активістів Євромайдану, на якому допитають екс-президента України Віктора Януковича.

Про це повідомляє Адвокатська дорадча група у Facebook.

«Євромайдан SOS та Адвокатська дорадча група (адвокати родин Небесної сотні) закликають активістів не блокувати проведення допиту, самостійно розбиратися в суті речей та не давати себе використати для досягнення невідомих цілей, які не мають нічого спільного із встановленням справедливості у справі притягнення до відповідальності винних у злочинах проти учасників Євромайдану», — йдеться у повідомленні.

Адвокати наголосили, що українська сторона має забезпечити справедливий суд.

«Але українська сторона має зробити все, щоб забезпечити справедливий судовий розгляд. Зрив або незабезпечення проведення допиту, необхідність якого визначив український суд, з боку українських органів влади, - це і буде перешкоджання правосуддю», — додали адвокати.

«Родини — за справедливий суд. Тому просимо не використовувати нашу акцію для блокування допиту», — прокоментували Громадському свої наміри захистники родин пострадждалих.

Також координатор «Ініціативної групи постраждалих та поранених на Майдані» Павло Сидоренко закликав підтримати акцію біля Святошинського суду Києва, мета якої «показати ставлення родин Героїв Небесної Сотні і поранених на Майдані до Януковича».

«Друзі, побратими, закликаю долучитися до нашої спільної акції тиску «Зека - на нари!!!». В понеділок, 28.11.16, о 12.00 родини Небесної Сотні, поранені майданівці та небайдужі українці прийдуть до Святошинського суду Києва, де знову має відбутися відео допит Януковича», — написав він у Facebook.

«Ми його вважаємо покидьком. Ми впевнені, що Янукович злочинець і те, що він зараз бреше в якості свідка — не допоможе йому уникнути в'язниці. І ми доведемо це в суді», — сказав Громадському Сидоренко.

Радник глави МВС Зорян Шкіряк повідомив, що поліція не заважатиме протестам біля СІЗО під час допиту Януковича в суді.

Нагадаємо, допит екс-президента Віктора Януковича як свідка у справі щодо вбивств активістів Євромайдану був перенесений з 25 на 28 листопада через відсутність обвинувачуваних екс-беркутівців у суді.

Київський осередок «Правого сектору» 25 листопада заблокував виїзд колишніх співробітників спецпідрозділу «Беркут» з Лук'янівського СІЗОдо суду, аргументувавши це тим, що за інсайдерською інформацією організації, «екс-беркутівців можуть вивести зі справи під час засідання».

У київському «Правому секторі» пообіцяли прийти в суд на відеодопит Януковича.

Пов`язані новини