Адвокати колишнього генерального прокурора Віктора Шокіна заявляють про кнопкодавство і підкуп народних депутатів під час голосування за його відставку 29 березня 2016 року

Адвокати колишнього генерального прокурора Віктора Шокіна заявляють про кнопкодавство і підкуп народних депутатів під час голосування за його відставку 29 березня 2016 року.

Про це заявили адвокати Максимов та Червинський під час судового засідання 20 квітня у Вищому адміністративному суді за позовом Шокіна, передає кореспондент Громадського. 

За словами захисників, Шокін нібито дізнався від низки народних депутатів про те, що розшукуваний нині в Україні народний депутат Олександр Онищенко пропонував хабарі своїм колегам за голоси для відставки Шокіна. Також адвокати стверджують, що депутати Дубінін, Кузьменко, Москаленко та Святаш не були присутні в Раді під час голосування за відставку, однак їхні голоси зарахували.

Представники від Верховної Ради та Адміністрації президента цю інформацію спростовують.

«У нас немає жодних документів, окрім сумнівних заяв, які б свідчили про якийсь підкуп з боку Онищенка», — заявив представник від Верховної Ради Анатолій Селіванов.

Також представники від парламенту стверджують, що строки подання подібних судових заяв щодо відставки Шокіна спливли.

Наразі суд оголосив перерву і видалився до нарадчої кімнати. Зазначимо, що суд дозволив розглядати цю справу без присутності Шокіна.

Як відомо, колишній генеральний прокурор Віктор Шокін намагається через суд поновитися на посаді.

У своїй позовній заяві він просить визнати незаконною та скасувати постанову Верховної Ради від 29 березня. Тоді 289 народних депутатів своїми голосами дозволили президенту звільнити Шокіна.

Раніше Вищий адміністративний суд викликав президента України Петра Порошенка на допит у справі про звільнення генерального прокурора України Віктора Шокіна.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: