Аеропорт Брюсселя запрацює не раніше 29 березня

default/Аеропорт Брюсселя запрацює не раніше 29 березня
Зберегти
Вигляд

Після терактів аеропорт Брюсселя залишається закритим для пасажирів і не відновить свою роботу до 29 березня. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті летовища.

Зазначається, що аеропорт починає підготовку до частково відновлення пасажирських рейсів та впровадження нових заходів безпеки.

Через чотири дні після терактів слідчі дії в аеропорту завершено і почалася інспекція з ціллю перевірити завдану будівлі шкоду.

«Обмежена команда інженерів і техніків отримає доступ до будівлі терміналу, щоб вивчити стійкість будівлі, перевірити функціонування інформаційно-технологічних систем, оцінити матеріальний збиток і визначити процес ремонту терміналу», - зазначається на сайті.

У Брюсселі встановили ще одного підозрюваного в організації теракту в аеропорту.

Нагадаємо, що 22 березня у Брюсселі сталося два теракта: дві бомби вибухнуло в аеропорті, також стався вибух в метро на станції Маальбек.

Загинуло більше 30 осіб. Прокуратура встановила особи двох смертників у метро і аеропорту Брюсселя. Зазначалося, що третім підозрюваним, який ймовірно брав участь в організації вибухів в аеропорту, був Наджим Лашравї.

/ фото pix11.com