Життя

Афанасьєва перевели до ІК-31 в Мікуні за 120 км від Сиктивкара

30 листопада, 2016 21:35
Життя/Афанасьєва перевели до ІК-31 в Мікуні за 120 км від Сиктивкара
Зберегти
Вигляд
Геннадія Афанасьєва, політв’язня засудженого у Росії на сім років колонії суворого режиму у справі «кримських терористів», перевели з ІК-25 в Сиктивкарі в ЕТКП.

Геннадія Афанасьєва, політв’язня засудженого у Росії на сім років колонії суворого режиму у справі «кримських терористів», перевели з ІК-25 в Сиктивкарі в ЕТКП. Це - єдине приміщення камерного типу, де утримуються засуджені-чоловіки «злісні порушники встановленого порядку відбування покарання типу», яке розташоване в ІК-31 міста Микунь. Про це написала мати ув'язненого в facebook.

«Нова адреса Геннадія Афанасьєва: ФКУ ІК-31 УФСІН Росії по Республіці Комі, 169060, Усть-Вимскій район, м Мікунь, вул. Східна », - сказано в повідомленні.

ІК-31 в місті Мікунь відома величезною кількістю скарг правозахисників і самих ув'язнених на умови утримання в камерах.

 

Наказом НКВС СРСР від 16 серпня 1937 року утворений «Усть-Вимлаг» з базою дислокації в селищі Вожаель, до складу якого увійшов підрозділ «Водоразделлаг-Микунское».

На станції Водороздільна перебувала подкомандіровка № 19 (табір ув'язнених). Після війни в 1948 році на території Микуни організовується особливий табір «Вододільний», завданням якого є лісозаготівля, деревообробка та будівництво стандартних будинків. На його базі заснована ІК-31.

Нагадаємо, що одного із засуджених в РФ у справі так званої «групи Сенцова» мешканця Симферополя Генадія Афанасьєва перевели з ізолятору в колонії Сиктивкара до єдиного приміщення камерного типу.

Воно знаходиться близько 100 км від Сиктивкара. Це підтвердив Громадському адвокат засудженого Алєксандр Попков.

/фото/ЕПКТ-Микунь

Пов`язані новини