Одного із засуджених в РФ у справі так званої «групи Сенцова» мешканець Симферополя Генадія Афанасьєва перевели з ізолятору в колонії Сиктивкара до єдиного приміщення камерного типу.

Воно знаходиться близько 100 км від Сиктивкара. Це підтвердив Громадському адвокат засудженого Алєксандр Попков.

«Його заховали подалі від цивілізації. Йому надається лише одну годину прогулянки в день. Термін його перебування в ЄКТП поки не відомий», – підсумував він. Факт перевоуду підтверджує у Facebook і мати Афанасьєва.

Захисник Афанасьєва раніше розповів «Медиазоне», що 4 лютого в ув'язненого знайшли сім-карту. На думку адвоката, її підкинули.

Афанасьєва ознайомили з актом про порушення, після чого він написав заяви до Слідчого комітету, прокуратури, омбудсмену з проханням з'ясувати, хто власник цієї сім-карти і дзвонив з неї, а також перевірити співробітників ІК-25 на перевищення повноважень.

Раніше Афанасьєв і його мати Ольга Афанасьєва подали позов з вимогою перевести ув'язненого в колонії в регіоні, ближчому до Криму, передає zona.media.

Нагадаємо, що у жовтні 2015 року Афанасьєва доставили до виправної колонії номер 25 в Сиктивкарі і помістили в штрафний ізолятор.

/скриншот із відео

Поділитись: