Життя

Африканський Союз в ООН вимагає від Трампа вибачень

14 січня, 2018 10:39
Життя/Африканський Союз в ООН вимагає від Трампа вибачень
Зберегти
Вигляд
У Союзі підкреслили, що очікують вибачень не лише перед країнами Африки, але й перед усіма громадянами африканського походження.

Африканський Союз, що представляє в ООН інтереси країн Африки, виступив із заявою, в якій вимагає від президента США Дональда Трампа вибачень за те, що він назвав африканські держави «брудними дірами».

Про це повідомляє CNN.

«Місія Африканського Союзу хоче висловити гнів, розчарування та обурення у зв'язку з невдалим коментарем, який зробив Дональд Трамп, президент Сполучених Штатів Америки, чиї слова кидають тінь на погляди США та повагу до відмінностей і людської гідності», — йдеться у зверненні.

У Союзі підкреслили, що очікують вибачень не лише перед країнами Африки, але й перед усіма громадянами африканського походження.

Раніше журнал The New Yorker присвятив обкладинку нового випуску словам президента США Дональда Трампа, який назвав країни, звідки прибувають мігранти в США «брудними дірами». 

12 грудня президент США Дональд Трамп нецензурно висловився про мігрантів з Гаїті, Сальвадору та країн Африки. Під час виступу у Білому домі Трамп використав слово «shithole», яке вважається нецензурним і перекладається як «брудна діра». Водночас він запропонував, щоб США натомість приймали більше людей із таких країн, як, наприклад, Норвегія.

Африканський Союз обурився через нецензурні слова Трампа про мігрантів

В ООН назвали «шокуючою та ганебною» заяву Трампа про мігрантів. Водночас у Норвегії іронізують щодо «запрошення» Трампа: «дякуємо, але не треба». 

5 грудня Верховний суд США підтримав указ Трампа про заборону на в’їзд громадянам 6 країн.

Пов`язані новини