В українському уряді повідомили, що у 2020 році виплатять близько 563,1 мільйона гривень компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки за жовтень та листопад 2019 року.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Мінекономіки сформовано «Реєстри сільськогосподарських товаровиробників – отримувачів часткової компенсації вартості техніки та обладнання» на підставі наданої інформації від уповноважених банків за жовтень та листопад 2019 року. Прогнозована потреба в коштах за цей період складає 563,1 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Кошти за цієї програмою за жовтень-листопад 2019 року вирішили виплатити у 2020 році.

У Мінекономіки зазначають, що загалом у 2019 році програмою компенсації техніки скористалося 5400 виробників, які компенсували купівлю 10,3 тисячі одиниць техніки на загальну суму 3,1 мільярда гривень.

Нагадаємо, що наприкінці 2019 року суд заблокував виплату близько 1 мільярда гривень державних дотацій аграріям. Відповідне рішення суд ухвалив за позовом громадської організації «Всеукраїнська аграрна рада», яка є співорганізатором мітингів проти ринку землі. Уряд це рішення суду оскаржив та виплатив заблоковані дотації.

Поділитись: