Компанія «Кернел» підписала договір з Адміністрацією морських портів України про інвестиції в порт Чорноморська 3 мільярдів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації морських портів.

Відповідно до умов договору, до кінця 2020 року коштом інвестицій планують провести днопоглиблювальні роботи біля чотирьох причалів та побудувати новий зерновий термінал. За розрахунками АМПУ, це дозволить збільшити обсяги перевалювання вантажів у порті до 6 мільйонів тонн.

«Договір між АМПУ та «Кернел» — це гарний приклад державно-приватного партнерства та черговий крок системного розвитку порту Чорноморськ, яким опікується АМПУ», — повідомив голова АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Зазначимо, що мажоритарним власником компанії «Кернел» є колишній депутат Віталій Хомутиннік. Компанія є найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії, на її частку припадає близько 8% всієї соняшникової олії, виробленої у світі.

Раніше президент Володимир Зеленський під час турецько-українського бізнес-форуму повідомляв, що протягом найближчих 5 років інвестиції у транспортну інфраструктуру України складуть 20 мільярдів доларів.

Поділитись: