Життя

Агенції ООН за підтримки Японії розширять соцпрограми для переселенців

Життя/Агенції ООН за підтримки Японії розширять соцпрограми для переселенців
Зберегти
Вигляд

Агенції ООН (ПРООН, ЮНІСЕФ), Міжнародний червоний хрест та Міжнародна організація з міграції за підтримки уряду Японії розпочинають низку нових проектів, спрямованих  на розширення програм допомоги переселенцям та соціально-економічного відновлення регіонів, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України.

Зокрема, ПРООН за підтримки японського уряду, впроваджує проекти: «Швидке реагування на соціальні та економічні потреби внутрішньо переміщених осіб в Україні» (із загальним бюджетом 6,3 млн доларів США) шляхом створення робочих місць та розвитку підприємництва, а також розширення доступу до соціальних послуг, розбудови інституційної спроможності уряду у реагуванні на проблеми ВПО, а також сприяння примиренню та соціальній згуртованості.

Проект ПРООН «Економічне та соціальне відновлення Донбасу» (із загальним бюджетом 5 млн доларів США) реалізуватиметься спільно з  Міністерством регіонального розвитку та  має на меті підвищення рівня життя місцевого населення Донецької та Луганської областей шляхом створення робочих місць та розвитку підприємництва.

ЮНІСЕФ спільно з Міністерством освіти України та місцевими адміністраціями (загальна сума проекту 3.7 мільйонів дол. США) продовжить роботу над покращенням доступу дітей, що зазнали негативного впливу внаслідок конфлікту на сході України, до якісної освіти.

МОМ (1,4 млн. дол. США) буде співпрацювати з місцевими органами влади, громадами та організаціями у восьми відібраних громадах на Донбасі з метою визначення об’єктів соціальної інфраструктури, наприклад освітніх та медичних закладів, для перебудови та оновлення. 

МФЧХ (з фінансуванням 200 000 доларів США) спільно із Товарством Червоного Хреста України розширює програму надання психологічної підтримки жінкам, дітям та сім’ям, що постраждали внаслідок конфлікту.

Пов`язані новини