УКРАЇНА

Агітація, пияцтво та перешкоджання спостерігачам — як пройшли вибори на Полтавщині

УКРАЇНА/Агітація, пияцтво та перешкоджання спостерігачам — як пройшли вибори на Полтавщині
Зберегти
Вигляд

На Полтавщині відбулися 17 липня проміжні вибори народних депутатів України. За процесом волевиявлення на 151-ому окрузі спостерігали представники громадської мережі «ОПОРА».

Згідно із їхніми даними, всі дільниці округу розпочали свою роботу вчасно та без провокацій. Однак без порушень не обійшлося. Найпоширенішими були: голосування виборців без необхідних документів та погане облаштування кабінок для голосування.

На ДВК № 530498, що в селі Шеки Лубенського району, представники «ОПОРИ» зафіксували, як п'яні члени комісії перешкоджали спостерігачам виконувати свою роботу. В тому ж селі було прийнято незаконне рішення, яким обмежили пересування спостерігача «ОПОРИ» під час підрахунку голосів.

Агітаційні матеріали деяких кандидатів так і не прибрали до початку виборів. Спостерігачі пообіцяли, що після закінчення виборів оприлюднять дані про наявність агітації та передадуть її в правоохоронні органи.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія України станом на 14:23 опрацювала 70,14% протоколів голосів на довиборах у Верховну Раду.

Пов`язані новини