Життя

'Айдар' потрапив у засідку, бо штурмував Луганськ власними силами – Тимчук

Життя/ 'Айдар' потрапив у засідку, бо штурмував Луганськ власними силами – Тимчук
Зберегти
Вигляд

Трагічна ситуація з батальйоном «Айдар», пов'язана із загибеллю бійців батальйону та військовослужбовців, що прийшли на допомогу підрозділів АТО, була викликана, насамперед, відсутністю планування операції, в ході якої батальйон потрапив в засідку. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

«Зокрема, 17 червня батальйон «Айдар» силами менше 100 чол. самостійно пішов на штурм Луганська. Зі штабом АТО дані дії, за твердженнями силовиків, погоджені не були»,- повідомляє він.

«Потрапивши в засідку, командування батальйону викликало допомогу. До місця бою прибуло дві оперативні групи сил АТО на бронетехніці.

Однак, зважаючи на значну переваги терористів в особовому складі та вогневій потужності, при всьому проявленому героїзмі бійців батальйону «Айдар» та силовиків, вони понесли важкі втрати. Хоча в ході бою і знищили більше 30 терористів», - пише Тимчук.

Також експерт додав, що у зв'язку з даною трагедією, за нашими даними, керівництво силовиків готує пропозиції щодо «інтеграції» формувань добровольців в загальну структуру сил АТО.

Пов`язані новини