Модулі, які можуть бути встановлені у вантажному відсіку літака, дозволяючи пасажирам спати там
Фото:

Courtesy Crystal Cabin Award

Європейський концерн Airbus, який займається літакобудуванням, планує встановлювати на перші широкофюзеляжні літаки нові пасажирські модулі для розміщення у вантажних відсіках.

Їх почнуть встановлювати з 2021 року, а першим лайнером, який отримає так модулі, стане A330, пише CNN. Згодом їх встановлюватимуть і на літаки A350. 

Очікується, що за допомогою нових модулів авіаперевізники зможуть надавати ширший спектр послуг на повітряних суднах. Зокрема, зможуть встановити спальні зони або ігрові кімнати в багажні відсіки літаків. Забронювати модуль пасажири зможуть перед польотом.

Нові пасажирські модулі Airbus розробляє спільно з французькою компанією Safran з 2018 року. Розробники взяли за основу бортові модулі для екіпажу, де льотчики й бортпровідники відпочивають під час тривалих перельотів.

Довжина модуля складе 2,4 метра, ширина — 4 метри, а висота — 1,55 метра. У багажний відсік зазначених моделей літаків (A330 та А350) можна встановити до чотирьох модулів. Модулі можна буде встановлювати як під час складанні нових літаків, так і під час модернізації вже наявних суден.

Раніше стало відомо, що Airbus припинить випуск найбільших авіалайнерів А380.

Поділитись: