В урядовому кварталі Києва кілька тисяч людей вийшли на акцію профспілок з вимогою підвищення заробітних плат та пенсій.

Учасники акції з плакатами та прапорами пройшлися Хрещатиком та зібралися під будівлею Кабінету міністрів. Поліція перекрила рух на ділянці вулиці Грушевського між Верховною Радою та Кабміном.

Профспілки організували масовий мітинг у Міжнародний день боротьби з бідністю. Раніше вони висунули вимоги: розмір прожиткового мінімуму збільшити до 5167 гривень, мінімальну зарплату — не нижче 7700 гривень, а мінімальну пенсі. — не менше 2840 грн. Також профспілки вимагали не підвищувати ціни на природний газ, паливо та на житлово-комунальні послуги.

Через акцію рух центром Києва ускладнений.

Затори в Києві станом на 11:20
Фото: Screenshot Google Maps

«Укрінформ» повідомив, що двоє чоловіків облили невідомою речовиною учасників акції, народних депутатів від БПП Сергія Капліна та Олександра Сугоняко. Також речовина потрапила на одну з учасниць протесту. Зловмисників, за інформацією інформагентства, затримали.

У Печерському управлінні поліції Громадському станом на 11:20 не підтвердили інформацію про затриманих та анонсували детальнішу інформацію згодом.

Раніше під парламентом тисячі учасників акції профспілок організували спільний протест шахтарів, чорнобильців та афганців. Вони висували депутатам вимоги щодо ухвалення певних законопроектів про соцвиплати та зарплати.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile