Група СКМ, яка належить українському бізнесменові Рінату Ахметову, має намір оскаржити рішення суду на Кіпрі про замороження активів на суму 820 мільйонів доларів.

Група СКМ, яка належить українському бізнесменові Рінату Ахметову, має намір оскаржити рішення суду на Кіпрі про замороження активів на суму 820 мільйонів доларів.

Про це йдеться в заяві СКМ, передає «Радіо Свобода».

Зазначається, що компанія групи СКМ опосередковано придбала акції «Укртелекому» у Raga Establishment Limited (тоді називалася EPIC Telecom Invest Limited) в 2013 році, за 2 роки після приватизації компанії.

«В даний час ми справді отримали інформацію про попереднє визначення суду на Кіпрі щодо деяких компаній групи СКМ за позовом компанії Raga Establishment Limited. Ми категорично не згодні з цим визначенням, і воно буде нами оскаржено», — йдеться в повідомленні.

Заявлено також, що компанії групи СКМ будуть також активно захищатися в судах проти позову компанії Raga Establishment Limited, в рамках якого виносили ухвалу.

«Ми також нагадуємо, що група СКМ ні прямо, ні опосередковано не брала участі в приватизації «Укртелекому» в 2011 році. Як ми неодноразово заявляли, претензії Фонду держмайна та інших державних органів України щодо законності приватизації «Укртелекому» та виконання інвестиційних зобов’язань стосуються саме діяльності Raga Establishment Limited і її реальних кінцевих бенефіціарів, а також осіб, які фінансували приватизацію в 2011 році», — заявляють в СКМ.

Нагадаємо, кіпрський суд постановив заморозити активи українського олігарха Ріната Ахметова на 820,5 мільйонів доларів у справі «Укртелекому».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як компанія Ахметова викупила трубний завод Азарова

Поділитись: