Активісти звинуватили народного депутата від фракції «Воля народу» Олеся Довгого у спробі рейдерського захоплення приміщення у будівлі на Рейтарській вулиці 8-б в Києві, влаштувавши акцію протесту 12 листопада.

Йдеться про приміщення, у якому організований сквот (захоплення приміщення без згоди власника — ред.) під назвою «Речовий доказ».

Власниками будівлі є Оксана Гуляєва — сестра депутата від «Волі народу» Олеся Довгого та Олександр Глімбовський — тесть екс-глави ДФС Романа Насірова.

У розслідуванні «Наших грошей» від 13 липня йдеться, що цю будівлю приватизували за ціною 65 доларів за квадратний метр, тоді як ринкова ціна — 2,5 тисяч доларів, бо це центр Києва.

Активісти стверджують, що депутат Довгий планує знести цю будівлю і побудувати на її місці готель.

12 листопада до сквоту «Речовий доказ» прийшла поліція — її викликала власниця кав’ярні, розташованої тут. Адвокатка дівчини (обидві відмовилися представитися — ред.) заявила, що її клієнтка написала заяву до поліції «з приводу незаконного проникнення в приміщення, а також погрози насильницькими діями щодо власника».

Водночас активісти вважають, що за цим стоїть депутат Довгий, який таким способом хоче позбутися представників громади, які заважають йому розпочати будівництво готелю.

Правоохоронці, що були на місці події, відмовилися спілкуватися з активістами і покинули приміщення. 

Громадське найближчим часом опублікує позицію поліції з коментарем щодо ймовірного рейдерського захоплення приміщення.

Поділитись: