Фото:

instagram Кевіна Гарта

Американський актор та стендап-комік Кевін Гарт відмовився вести церемонію премії Американської кіноакадемії «Оскар» через звинувачення у гомофобії, пов'язані з його публікаціями у соцмережах у 2010 році. Гарта обрали у якості ведучого лише 2 дні тому.

Актор зазначив, що не хоче відволікати присутніх на церемонії нагородження.

«Я вирішив відмовитися від ролі ведучого на «Оскарі», тому що не хочу відволікати увагу публіки у ніч, коли будуть відзначати багатьох талановитих артистів», — написав Гарт у Twitter.

Як пише The Hollywood Reporter, після того, як Гарта обрали ведучим премії, американська ЛГБТ-організація GLAAD звернулася до самого актора, а також до кіноакадемії і телеканалу ABC, який транслюватиме «Оскар», з проханням «обговорити риторику коміка».

Йдеться про публікацію у Twitter Гарта у 2010 році, у якій він написав гомофобський жарт: «Якщо мій син повернеться додому і спробує пограти з ляльковим будиночком моєї доньки, то я зламаю іграшки і скажу «Припини це, гей».

Гарт пояснив, що за останній час його відношення до представників ЛГБТ змінилося і гомофобія залишилася в минулому.

«Мені шкода, що я заподіяв людям біль. Я розвиваюся і хочу продовжувати це. Я прагну об'єднувати людей, а не розділяти нас один від одного», — додав він.

Нагадаємо, 5 грудня оргкомітет премії «Оскар» оголосив, що ведучим церемонії вручення нагород американської кіноакадемії в 2019 році буде американський актор, стендап-комік Кевін Гарт.

39-річний актор відомий ролями в фільмаї «Дуже страшне кіно», «Шалений патруль». Також Гарт є одним з найпопулярніших стендап-коміків у США.

Церемонія вручення відбудеться 24 лютого в Лос-Анджелесі. Гарт замінить Джиммі Кіммела, який був ведучим премії два роки поспіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівність, кришталева арка та приз за найкоротшу промову: 5 фактів про «Оскар»-2018

Поділитись: