Британський актор Том Хіддлстон підтримав українських школярів з Донецька, які стали вимушеними переселенцями через бойові дії.

Актор, який є Послом доброї волі ЮНІСЕФ, підтримав кампанію Emergency Lessons, спрямовану на допомогу дітям, навчання яких було перерване.

В опублікованому в Twitter відеоролику 35-річний Хіддлстон показує своє дитяче фото та закликає всіх приєднатися до кампанії.

Таким чином, він відреагував на відео, героями якого стали українські школярі Ярослав і Настя, які стали вимушеними переселенцями і покинули рідний Донецьк в 2014 році.

У відео, записаному представниками ЮНІСЕФ, діти розповіли, що мріють повернутися в рідне місто і закликали всіх небайдужих приєднатися до кампанії #EmergencyLessons і ділитися в соціальних мережах своїми шкільними фото, щоб привернути увагу до проблеми.

«Коли я був маленьким, я не знав, що хочу бути актором, але я грав в шкільному театрі. Школа – це набагато більше, ніж просто будівля, це місце, де ви зустрічаєте нових друзів. це вчителі, це захист, це стабільність і це надія. Для таких дітей, як Ярослав і Настя, які постраждали від конфліктів і криз, школа так само важлива, як їжа й ліки», – сказав Хіддлстон.

Поділитись: