Американська акторка Ешлі Джадд звернулася до суду із позовом проти голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

Американська акторка Ешлі Джадд звернулася до суду із позовом проти голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Вона стверджує, що продюсер «зруйнував її кар'єру, після того як вона відкинула його сексуальні домагання», пише ВВС.

Джадд звинувачує Вайнштейна в наклепі, харрасменті та порушенні чинного в штаті Каліфорнія закону про справедливу конкуренцію.

У позові ідеться про те, що у 2017 році режисер фільму «Володар перснів» Пітер Джексон заявив, що в 1998 році розглядав кандидатуру Джадд на одну з ролей у цьому фільмі, проте після переговорів з компанією Вайнштейна та «виявилася в чорному списку». Джексон зізнався, що Вайнштейн особисто попередив його про те, о з цією акторкою можна «замучитись працювати». 

Вайнштейн заявляє, що не брав участі в кастингу цього фільму, і заперечує спроби перешкодити кар'єрі Джадд. 

У січні 2018 року Джадд заявила, що, на її думку, Вайнштейн вніс її в «чорний список» саме тому, що вона його не злякалася.

«І, як ми тепер знаємо, настільки успішним чином підірвав мою кар'єру», — додала вона.

Якщо Джадд виграє суд, то всі отримані в якості компенсації кошти акторка пообіцяла передати в фонд руху Time's Up.

Нагадаємо, понад 300 акторок, сценаристок, агенток, режисерок та інших представниць шоу-бізнесу запустили ініціативу Time's Up (Годі вже) для протидії сексуальним домаганням у розважальній індустрії.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Згодом, у сексуальних домаганнях також звинуватили акторів Кевіна СпейсіДастіна Хоффмана та стендап-коміка Луї Сі Кея. 14 листопада вшосте звинуватили в сексуальних домаганнях Буша-старшого.

Поділитись: