Життя

Акція протесту в Ріо: поліція застосувала сльозогінний газ

7 грудня, 2016 09:10
Життя/Акція протесту в Ріо: поліція застосувала сльозогінний газ
Зберегти
Вигляд
Поліція Ріо-де-Жанейро застосувала сльозогінний газ і гумові кулі для розгону кількох сотень демонстрантів, які виступали проти планів влади щодо економії бюджетних коштів

Поліція Ріо-де-Жанейро застосувала сльозогінний газ і гумові кулі для розгону кількох сотень демонстрантів, які виступали проти планів влади щодо економії бюджетних коштів.

Про це повідомляє ВВС.

Як зазначається, більшість учасників акції протесту — державні службовці. Демонстранти прийшли до будівлі Національної Асамблеї, де мало розпочатися обговорення скорочень бюджетних витрат.

Згідно з інформацією, під час розгону мітингувальників кілька поліцейських сховалися в одній зі старих колоніальних церков міста і звідти стріляли по демонстрантах гумовими кулями.

В результаті сутичок, вісім поліцейських отримали легкі поранення, один із законодавців постраждав від сльозогінного газу.

Бразильська влада планує скоротити соціальні програми та зменшити розмір пенсії. Крім того передбачається підвищити вартість проїзду в громадському транспорті з метою скорочення бюджетного дефіциту штату Ріо-де-Жанейро, розмір якого перевищує 5 млрд доларів.

Раніше у Греції працівники державного сектора вийшли на масовий протест проти трудових та пенсійних реформ і продажу державних активів, які уряд узгодив з офіційними кредиторами країни в обмін на фінансову допомогу.

Пов`язані новини