У третю річницю опору кримській окупації люди у багатьох країнах провели акцію «Крим — це Україна», що засуджує анексію півострова Росією

У третю річницю опору кримській окупації люди у багатьох країнах провели акцію «Крим — це Україна», що засуджує анексію півострова Росією.

Як відзначали цей день день у різних країнах світу — підсумувало Громадське.

У Парижі під Ейфелеву вежу вийшли члени мережі народних дипломатів Украіни GlobalUkraine. Близько двох десятків людей розгорнули українські прапори та виголошували «Крим — це Україна» та «Слава Україні! Героям слава».

На день раніше у Лондоні суботня українська школа, члени скаутської організації «Пласт» та Спілки української мови також приєдналися до акції «Крим — це Україна», а також вшанували пам’ять героїв Небесної сотні.

Посольство України у Швейцарії вийшли під українським прапором та з плакатами, чим відзначили річницю опору кримській окупації.

У турецькому Стамбулі пройшов масовий захід під гаслами «Крим — це Україна». Учасники демонстрації, зокрема, розгорнули прапори кримськотатарського народу.

У польській Варшаві, відзначаючи річницю опору російській окупації півострова, розгорнули великий банер над дорогами.

Українські прапори та плакати «Крим — це Україна» розгорнули також і в Римі.

Українці на Кіпрі теж приєдналися до акції, тримаючи державні прапори та плакати із зображенням Криму та написами «Крим — це Україна» англійською та українською мовами.

Активісти української громади у Йорданії підтримали акцію та прочитали вірші, виступивши у вишиванках.

Нагадаємо, що у Києві у цей день влаштували «марш солідарності» з українцями в анексованому Криму.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: