Життя

Акція протесту на кордоні Італії та Австрії переросла у бійку

Життя/Акція протесту на кордоні Італії та Австрії переросла у бійку
Зберегти
Вигляд
lead
Австрія заявила про наміри звести паркан на перевалі Бреннер

Акція протесту проти обмеження доступу через перевал Бреннер на кордоні Італії та Австрії переросла у бійку між протестувальниками та поліцією, повідомляє Reuters.

Раніше, Австрія заявила про наміри звести паркан на перевалі Бреннер, який є одним з маршрутів, що використовується мігрантами для потрапляння у більш заможні північні країни ЄС.

Кількість учасників акції проти зведення паркану, організованої італійськими анархістами, за різними оцінками, коливалася від 250 до 600 осіб. Вони були у масках і закидали поліцію камінням та димовими шашками.

Італійська поліція у відповідь застосувала сльозогінний газ.

В ході сутичок двоє італійських поліцейських отримали поранення. За словами глави місцевого відділення поліції Італії Фульвіо Кослові, близько 10 демонстрантів було затримано.

Сутички сталися з італійського боку кордону, хоча повідомляється, що з боку Австрії були розгорнуті близько 300 поліцейських, які не втручалися в ситуацію.

Італія і Німеччина раніше виступили з категоричним протестом проти намірів Австрії щодо зведення паркану.

Раніше, Австрія відмовилась брати участь у розподілі мігрантів за квотами.

федеральний канцлер Австрії Вернер Файман заявив, що біженців із Сирії необхідно відправляти одразу до Німеччини в обхід інших європейських країн.

Нагадаємо,Єврокомісія розробила план відновлення дії Шенгену.

/фото/скріншот з відео

Пов`язані новини