Братський районний суд Миколаївської області засудив до 6 років в'язниці активіста «Свободи», добровольця Геннадія Дуброва.

Братський районний суд Миколаївської області засудив до 6 років в'язниці активіста «Свободи», добровольця Геннадія Дуброва.

Вирок було винесено за спробу викрадення депутата Миколаївської обласної ради та участь у заворушеннях біля Верховної Ради 31 серпня 2015 року.

Копію вироку суду оприлюднив сам Дубров.

«Суд встановив, що активіст 31 серпня 2015 року в ході масових заворушень біля парламенту наносив удари співробітникам міліції. Крім того 14 грудня 2015 року Дубров і інші невстановлені особи, одягнені в чорний одяг з написом «МВС» та зі зброєю, прибули до державного підприємства «Агрономія» в Миколаївській області. З кабінету глави підприємства нападники викрали директора ДП, депутата облради від «Батьківщини» Сергія Чмиря», — йдеться в вироку.

Сам Дубров всі звинувачення відкидає.

За його словами, у справі 31 серпня він не брав участь у заворушеннях, а кинув у поліцейського пляшкою.

«Я приїхав з війни. Почув про «закон» і вийшов до ВР сказати НІ «особливому статусу Донбасу». Після мітингу йшов в метро, почув шум, на мене бігли менти. Пустою пластиковою пляшкою, яка прилетіла в мене, кинув назад», — написав він.

По другому епізоду, він заявляє, що активісти хотіли влаштувати депутату «народну люстрацію» за його сепаратистську риторику.

Також, Дубров готує апеляцію.

Нагадаємо, що під час масових пікетів під Радою 31 серпня 2015 року з натовпу під ноги бійцям Нацгвардії, які охороняли порядок, кинули бойову гранату. В результаті четверо правоохоронців загинули, понад 100 осіб зазнали поранень.

Невдоволення пікетувальників тоді викликав розгляд Радою змін до Конституції щодо децентралізації. Вони вважали, що ці зміни приймаються в інтересах Росії і дадуть надто багато прав бойовикам на Донбасі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: