Життя

Активісти погодилися пропустити заблоковані фури до Росії

Життя/Активісти погодилися пропустити заблоковані фури до Росії
Зберегти
Вигляд

Координатори всеукраїнської акції з блокування транзиту російських вантажівок територією України погодилися пропустити їх до Росії.

Згідно з повідомленням, активісти погодилися на це у відповідь на розблокування українських автомобілів, вантажів та водіїв, які прямують через кордони Росії в напрямку України, повідомляє один з організаторів акції Тарас Деяк у Facebook.

«Робимо це заради українців, зокрема, наших земляків-закарпатців, яких чимало залишилося «заручниками» в Росії без змоги виїхати додому», – зазначається в повідомленні.

Повідомляється також, що активісти пропустять російські вантажівки «в разі дотримання всіх вимог і термінів та винятково в рамках визначеного часу». Також підкреслюються, що активісти продовжать моніторинг на кордонах та основних шляхах сполучення в Україні.

«Залишаємо зорганізованими мобільні групи, котрі в разі потреби оперативно реагуватимуть на ситуацію. Створені в областях України координаційні штаби здійснюватимуть контроль і будуть готові до подальших дій. Зокрема – для можливого відновлення акцій протидії російському бізнесу в Україні», – говориться в заяві.

/Фото facebook/TarasDeiak28

Пов`язані новини