Активісти захопили резиденцію екс-нардепа від «Партії регіонів» Сергія Ківалова, яка відома під назвою «Замок Гаррі Поттера». Серед них - представники «Автомайдану». Офіційно цей комплекс належить «Міжнародному гуманітарному інституту».

Про це повідомляє Громадське.Одеси.

«Будиночок Гаррі Потера захоплений невідомими, всіх одеситів запрошують на екскурсію .... »— повідомив на своїй сторінці у Facebook активіст Марк Гордієнко.

На місці присутні активісти Ради громадської безпеки та Автомайдану.

UPD 18:00

Біля «Будинку офіційних делегацій» поліція пропонувала активістам проїхати у райвідділок, тому після того, як вони поїхали, поліції довелося заблокувати рух активістів. Після нетривалих перемовин їх відпустили. Обидві сторони написали заяви у міліцію.

За словами проректора з адміністративно-господарської роботи МГУ Костянтина Ігнатенко, збитки, яких було завдано під час штурму складають біля 250 тисяч гривень.

Зі свого боку, керівник Автомайдану Одеси Євген Рєзвушкін написав заяву з приводу того, що директор Інституту прокуратури та слідства НУ ОЮА Вадим Подгородинський намагався чинити над ним фізичну розправу.

Як повідомив кореспондент Громадське.Одеси з місця події, приводом зносу воріт стало те, що перекривається доступ до пляжу. Ворота зносили за допомогою трактора.

/ фото Сергія Назарова

UPD 16:35

Прес-секретар Сергія Ківалова пояснила, що будинок дійсно належить МГУ і називається «Будинок офіційних делегацій». Стосовно того, чи мешкав Сергій Ківалов у даному будинку, представник нардепа не змогла ані підтвердити, ані спростувати таку інформацію. Також прес-секретар повідомила, що зараз Сергій Ківалов знаходиться в Одесі.

Станом на 16.15 до місця прибули співробітники МВС.

/Громадське.Одеси

/фото Марка Гордієнка

Поділитись: