Технології

Amazon може стати другою американською компанією, вартість якої сягне $1 трлн

30 серпня, 2018 18:15
Технології/Amazon може стати другою американською компанією, вартість якої сягне $1 трлн
Зберегти
Вигляд
Акції компанії Amazon 30 серпня торгуються за курсом 2020 доларів за штуку. У разі, якщо вартість акції перевищить 2050 доларів, капіталізація компанії становитиме 1 трильйон доларів.

Акції компанії Amazon  30 серпня торгуються за курсом 2020 доларів за штуку. У разі, якщо вартість акції перевищить 2050 доларів, капіталізація компанії становитиме 1 трильйон доларів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Як зазначається, за останній рік вартість Amazon зросла рекордними темпами. Ціна акцій компанії з початку 2018 року збільшилась на 73%. Для порівняння, вартість акцій Apple з початку року збільшилась на 32%.

2 серпня 2018 року компанія Apple стала першою американською корпорацією, чия вартість перевищили 1 трильйон доларів. Для порівняння, ВВП найбільшої економіки світу — США — складає 20 трильйонів доларів.

За даними CNN, вартість Apple зросла до трильйона завдяки активними продажами iPhone 8 і X, особливо у Китаї та Японії, а також зростанні доходів від послуг App Store.

Раніше повідомлялось, що річні прибутки Amazon зросли у 13 разів та вперше перевищили 2 мільярди доларів.

Як зазначається, більшу частину доходів компанія отримала у Північній Америці — 32,2 мільярди доларів. Водночас, за межами цього регіону прибутки склали 14,6 мільярдів доларів.

Раніше статки власника компанії Amazon Джеффа Безоса перевищили 150 мільярдів доларів. Таким чином, він став найбагатшою людиною в історії.

Пов`язані новини