Один із найбільших онлайн-ритейлерів США Amazon оголосив, що платитиме вдвічі більше працівникам складів за кожну перепрацьовану годину. Через обмеження у зв’язку з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 у компанії різко збільшилася кількість замовлень.

Як передає Reuters, про це керівництво Amazon повідомило своїх працівників у суботу, 21 березня.

«Усі, хто працює в США на погодинній основі, отримуватимуть удвічі більшу платню за кожну годину роботи понаднормово протягом тижня», — йдеться в повідомленні. Зазначається, що рішення діятиме, починаючи з цього тижня, до 9 травня.

Раніше один з найбільших у світі майданчиків для продажу товарів через інтернет — компанія Amazon — оголосила про рекордне збільшення замовлень. Для того, аби мати змогу їх обробити, компанія планує взяти на роботу 100 тисяч працівників на свої склади та в службу доставки в США.

Ба більше, працівникам, які вже працюють на складах компанії, підвищили зарплату на 2 долари за годину у США та на 2 фунти стерлінгів за годину в Британії.

Зазначимо, що станом на ранок 21 березня у світі від початку спалаху пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 інфікувались 275 тисяч 434 людини. Загалом померли 11 399 людей, 88 256 людей одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: