Світ

Amazon планує зняти серіал про страченого лідера Лівії Каддафі

11 квітня, 2018 17:52
Світ/Amazon планує зняти серіал про страченого лідера Лівії Каддафі
Зберегти
Вигляд
Студія Amazon планує зняти серіал «Піщана буря» (Sandstorm) за мотивами біографії колишнього лідера Лівії Муаммара Каддафі.

Студія Amazon планує зняти серіал «Піщана буря» (Sandstorm) за мотивами біографії колишнього лідера Лівії Муаммара Каддафі.

Про це повідомляє Deadline.

Наголошується, що Amazon має намір створити аналог серіалу    «Нарко» про життя Пабло Ескобара.

Працювати над серіалом має режисер трилера «Зіткнення» Мохамед Діабі.

Серіал, присвячений більш ніж 40-річному правлінню Каддафі, буде розрахований не тільки на західного глядача, але й на аудиторію на Близькому Сході.

Нагадаємо, понад 10 мільярдів євро зникли у проміжку між 2013 та 2017 роками із заморожених лівійських активів з рахунків у Euroclear Bank в Бельгії. Рішення про замороження активів було ухвалено у 2011 році Організацією Об'єднаних Націй.

У 2015 році у Лівії винесли вирок представникам режиму колишнього лідера країни Муаммара Каддафі, зокрема до страти було засуджено сина Каддафі Саїфа аль-Іслама.

У 2017-му його звільнили за амністією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЛівія після Каддафі: Спецпосланець ООН запропонував конкуруючим парламентам компроміс.

Нагадаємо, колишній лідер країни Муамар Каддафі, який очолював Лівію з 1969 року, загинув 20 жовтня 2011 року після тривалої громадянської війни та втручання сил міжнародної коаліції. У липні 2015 року до страти засудили його сина Саїфа аль-Іслама. Разом з ним суд виніс вироки ще восьми високопоставленим представникам режиму Каддафі, в тому числі колишньому главі розвідслужби.

Пов`язані новини