Компанія Amazon подала до суду на Міноборони США через контракт, який стосувався розробки хмарних технологій і який віддали Microsoft. В Amazon заявили, що програли конкурс на укладення 10-мільярдного контракту з Пентагоном через «закулісні атаки» президента США Дональда Трампа.

Про це йдеться у позовній заяві корпорації, передає Reuters.

Amazon вимагає перегляду результатів конкурсу на укладення контракту з Пентагоном. Позов подали до суду, який розглядає майнові претензії до федерального уряду США.

Amazon стверджує, що його позбавили змоги виграти контакт через втручання Трампа. Мотивом Трампа у компанії назвали бажання нашкодити своєму «політичному супернику», власнику Amazon Джеффу Безосу.

Водночас The Washington Post зазначає, що у позові немає прямих доказів втручання Трампа. У документі наведені лише твіти президента США з критикою Безоса і повідомлення ЗМІ про заклики Трампа переглянути умови конкурсу Пентагону через скарги.

«Питання полягає в тому, чи слід дозволити президенту США використовувати бюджет Міністерства оборони для досягнення своїх особистих і політичних цілей», — йдеться у позові.

Зі свого боку Міністерство оборони запевняє, що переможця контракту вибирали досвідчені експерти, які не мали контактів з Білим домом.

Нагадаємо, Amazon вважали фаворитом в боротьбі за тендер на укладення контракту у сфері обчислень на 10 млрд доларів на 10 років., але в кінці жовтня 2019 року Пентагон оголосив Microsoft переможцем.

Поділитись: