Фото:

Amazon

Компанія Amazon тимчасово призупинила реліз своєї першої високобюджетної відеогри Crucible («Важке випробування»), оскільки гравці та оглядачі визнали її нудною.

Як повідомили у своєму блозі розробники з підрозділу Amazon — Amazon Game Studios, гру переводять у стадію «closed beta». Це означає, що в Crucible зможуть тепер грати лише ті, хто встиг завантажити гру.

Крім того, доступ до гри можна буде отримати і за запрошенням від того, хто вже має її копію.

Розробники зазначили, що створюють спеціальну раду для спільноти гравців Crucible, аби налагодити зворотний зв’язок із ними й зрозуміти, яким чином можна вдосконалити гру.

Гра Crucible — командний шутер для ПК — була випущена 20 травня 2020 року. Вона стала першим високобюджетним релізом компанії Amazon Game Studios, створеної в 2012-му.

Утім гра не припала до душі як гравцям, так і оглядачам. Так, портал IGN порівняв її з «монстром, зібраним із розчленованих ідей дизайну зі світу кіберспорту», вказуючи на відсутність чіткого позиціонування (наразі на ринку є досить багато популярних командних шутерів — від Call of Duty: Modern Warfare до Valorant).

Статистика Crucible також дуже просіла ще до початку червня: кількість гравців упала до менш ніж 5 тисяч, зазначає портал CCN.

Як зазначає BBC, призупинення релізу гри трапляється доволі рідко, хоча й не є виключним явищем. Таке траплялося, приміром, із Final Fantasy XIV — мультиплеєрною онлайн-рольовою грою (MMORPG). Тоді розробники ухвалили рішення переписати сюжет гри, який завершився апокаліпсисом і, зрештою, припиненням виходу гри.

Поділитись: