Александра Трейсмана з Північної Кароліни затримали після того, як він забув фургон зі зброєю біля відділення банку. Виявилося, що він ще колекціонував дитячу порнографію, планував вбивство кандидата у президенти Джо Байдена та планував теракт на «чорну п'ятницю» чи Різдво.

Про це повідомляє The Guardian.

Інформацію про планування вбивства Байдена розкрили під час слухань щодо Трейсмана. У вересні його затримали через зберігання дитячої порнографії. На його гаджетах знайшли пошук інформації про кандидата у президенти від демократів, закони про зброю, запчастини до гвинтівки та приладів нічного бачення.

Ще у березні чоловік шукав домашню адресу Байдена, він їздив від ресторану швидкого харчування 6 кілометрів, бо вважав, що десь недалеко живе політик. Також Трейсман начебто жартома запитував у соцмережах: «Чи варто вбити Джо Байдена?»

Крім того, він купив гвинтівку, а в його записнику знайшли позначку про необхідність «страти». На телефоні в Трейсмана знайшли відео масових убивств та запис про планування теракту на цьогорічне Різдво чи «чорну п’ятницю» в одному з торгових центрів.

Як його знайшли?

Трейсман розкрив себе випадково після того, як забув свій фургон на парковці біля відділення банку. Працівники банку повідомили про підозрілий транспорт біля будівлі. Правоохоронці обшукали його та знайшли гвинтівку, пістолет із набоями, вибухівку, 509 тисяч доларів, книжки про виживання та виготовлення вибухівок, малюнки свастик і літаків, що врізаються в будинки.

Невдовзі Трейсман прийшов до банку та запитав, де його фургон. Тоді його й затримали. А під час обшуку автівки, на якій він приїхав, знайшли фальшиві посвідчення водія та зброю.

Також на комп'ютерах американця знайшли тисячі фото та відео з дитячою порнографією та жорстоким поводженням із неповнолітніми. Наразі Трейсман під вартою.

Коли вибори у США?

Вони відбудуться уже 3 листопада. За посаду президента змагатимуться чинний лідер США Дональд Трамп, який представляє Республіканську партію, та колишній віцепрем'єр-міністр Джо Байден від Демократичної партії.

Поділитись: