Американця Мета Колвіна зі штату Тенесі звинувачують у накручуванні цін на дезінфектори для рук, які він хотів продати через онлайн-крамницю Amazon. Для продажів він закупив 17700 флаконів дезінфікуючої рідини.

Про це повідомляє The New York Times.

Колвін в інтерв’ю виданню розповів, що з 1 березня (коли в США повідомили про першу смерть через коронавірус) разом із братом протягом трьох днів їздив штатом і скуповував усі засоби для дезінфекції рук, які траплялися їм на очі.

Після цього він виклав їх для продажу на Amazon, встановивши для деяких ціну в 70 доларів (1863 гривні). Користувачам ціни здалися завищеними, і вони розкритикували Колвіна.

Більшість онлайн-платформ у США — серед яких і Amazon — заборонила продаж засобів особистої гігієни за завищеними цінами через епідемію коронавірусу. Тому продаж дезінфекторів Колвіна заблокували.

Сам чоловік пізніше заявив, що готовий віддати зібраний товар на благодійність, утім того ж дня генеральний прокурор штату Тенесі розпочав розслідування за фактом продажу товарів за завищеними цінами. У штаті законодавство забороняє спекуляцію на цінах, якщо оголошено надзвичайний стан.

У разі, якщо вину Колвіна доведуть, йому загрожує до 1000 доларів штрафу.

Поділитись: