Житель штату Аризона Кросс Скотт врятував жінку, зробивши їй непрямий масаж серця способом, який він побачив у комедійному серіалі.

Скотт, який працює механіком, розповів, що побачив автомобіль, за кермом якого перебувала непритомна жінка. Він підклав цеглу під колесо, аби зупинити авто, а потім розбив бокове вікно і розблокував двері.

Чоловік зрозумів, що в жінки немає пульсу. Він згадав, що бачив у комедійному серіалі The Office епізод, у якому один із персонажів намагається зробити непрямий масаж серця тренувальному манекену. В цій сцені інструкторка порадила робити масаж у ритмі пісні Stayin' Alive гурту Bee Gees.

Скотт почав робити масаж і наспівувати цю пісню. Через хвилину жінка прийшла до тями, а згодом її доправили у лікарню. Наразі її вже відпустили додому, що з нею сталося, не повідомляється.

Виконавча директорка «Червоного хреста» у штаті Аризона Кортні Сланакер заявила CBS News, що мотив цієї пісні справді підходить для непрямого масажу серця, бо він відповідає рекомендованим 100 ударам на хвилину. Вона додала, що для цього також підходять інші пісні, зокрема Just Dance Леді Гаги та Dancing Queen гурту ABBA.

Сцена із серіалу The Office.

Оригінал пісні Stayin' Alive гурту Bee Gees.

Поділитись: